Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe i gratulujemy zwycięzcom:

1.Kinga Nowak
2. Dagmara Wypych
3. Karolina Majka
4. Monika Król-Stępień
5. Anna Wójcik
6. Monika Banulska-Dąbrowicz
7. Katarzyna Kłęczek
8. Kamila Zasadzka
9. Jolanta Łupińska
10. Ryszard Jeszke

WYGRAJ KOSMETYKI O WARTOŚCI 1000 ZŁ

Zrób zakupy w sklepie online lub salonie firmowym M∙A∙C za min. 349 zł, odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków M∙A∙C o wartości 1000 zł.

Jak wziąć udział​ w konkursie?

1. Zrób zakupy w sklepie online lub salonie firmowym M∙A∙C za min. 349 zł i zachowaj dowód zakupu (w przypadku zamówienia online – numer zamówienia, w przypadku zakupów w salonie firmowych – paragon fiskalny).

2. Odpowiedz na pytanie: Co najbardziej w sobie kochasz?

3. Wyślij swoją odpowiedź wraz ze zdjęciem paragonu/ numerem zamówienia na adres e-mail info@maccosmetics.pl. W tytule wpisz: Konkurs MAC – wygraj kosmetyki o wartości 1000 zł.

4. Spośród przesłanych odpowiedzi zostanie wybranych 10 najlepszych odpowiedzi. Wyboru dokona komisja konkursowa, nagradzając autorów zestawami produktów o wartości 1000 zł.

5. Ocenie podlega wartość kreatywna odpowiedzi.

6. Odpowiedź nie może być dłuższa niż 5 000 znaków (łącznie ze spacjami).

7. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zrobienie zakupów w sklepie online lub salonie firmowym M∙A∙C za min. 349 zł i przesłanie odpowiedzi na powyższe pytanie w dniach od 27 sierpnia do 8 września.

8. Odpowiedź musi być własnego autorstwa, powinna zawierać unikalny tekst, który nie może zawierać wulgaryzmów i wyrazów obraźliwych.

9. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej.

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN I ZASADY KONKURSU