M·A·C VIVA GLAM

Jestem dziewczyną M·A·C! Ten prowokacyjny slogan ogłosiła pierwsza twarz kolekcji VIVA GLAM - ikona drag queen RuPaul, olśniewająca błyszczącymi, czerwonymi, skórzanymi butami i gorsetem. Tak narodziła się legendarna kampania, w której na przestrzeni lat pojawiło się wiele różnych gwiazd i stylów, ale która zachowała swoją duszę szacunku, szokującego stylu i niepohamowanej miłości do życia.

Stworzona w 1994 roku namiętna, czerwona pomadka VIVA GLAM zbierała pieniądze i zwiększała świadomość na temat HIV i AIDS w czasie, gdy choroba dramatycznie naznaczała zarówno modową społeczność, jak i cały świat. Od tego czasu do dziś 100% dochodu ze sprzedaży VIVA GLAM wspiera walkę z HIV oraz AIDS.

W ciągu dwóch dekad od pierwszej kampanii RuPaul galeria gwiazd, która wsparła kampanię, jest niedościgniona. To m.in. Lady Gaga, Elton John, Debbie Harry, Boy George, Cyndi Lauper, Nicki Minaj, Ricky Martin, Christina Aguilera, Dita Von Teese, Shirley Manson, Mary J Blige, Rihanna, Miley Cyrus i, od niedawna, Ariana Grande.

Sam M·A·C VIVA GLAM jest pionierem w finansowaniu leczenia HIV i AIDS, zapewniając finansowe wsparcie organizacjom pracującym w regionach i populacjach, które nie są objęte wystarczającą opieką. Jako największy darczyńca niebędący koncernem farmaceutycznym M·A·C VIVA GLAM wspiera różnorodne organizacje dookoła świata, które zapewniają szeroki zakres pomocy ludziom żyjącym z HIV i AIDS. Do tej pory M·A·C VIVA GLAM zebrał ponad 400 milionów dolarów wyłącznie dzięki sprzedaży pomadki VIVA GLAM, przekazując 100% sprzedaży na walkę z HIV i AIDS.

Long live VIVA GLAM! We are all the M·A·C Girl!

Po więcej informacji zajrzyj na macaidsfund.org

KUP VIVA GLAM