PUBLIKOWANIE RECENZJI NA MACCOSMETICS.PL

Publikacja recenzji podlega warunkom MAC COSMETICS. Bez uszczerbku dla powyższego zapisu:

Recenzja nie zostanie opublikowana, jeśli którykolwiek z jej fragmentów jest niezgodny z prawem, ma charakter obsceniczny lub zniesławiający, zawiera pogróżki lub groźby, narusza prawa własności intelektualnej którejkolwiek ze stron, zawiera wirusy, reklamy, łańcuszki, mailing masowy lub spam w dowolnej postaci lub (ii) jeżeli jej autor podaje się za inną osobę lub organizację bądź też w inny sposób wprowadza w błąd odnośnie pochodzenia recenzji.

Nie należy zamieszczać postów z informacjami zwrotnymi lub informacjami dotyczącymi kwestii niezwiązanych z towarami lub usługami MAC COSMETICS. Wysłanie recenzji nie jest równoznaczne z wszczęciem oficjalnej procedury reklamacyjnej, a MAC COSMETICS nie odpowiada bezpośrednio na zapytania złożone za pośrednictwem tej platformy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta MAC COSMETICS pod nr tel. [+48 22 104 9989] __ Członkowie zespołu chętnie udzielą Państwu pomocy.

MAC COSMETICS może również wykorzystywać Państwa adres mailowy lub inne dane kontaktowe do korespondencji w sprawie Państwa recenzji. Bardziej szczegółowe informacje znajdą Państwo w Polityce Prywatności MAC COSMETICS.