DOSTAWA

KOSZTY I OPCJE DOSTAWY


BEZPŁATNA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ OD 339 ZŁ.

Dostawa kurierem pod wskazany adres
Czas dostawy: 3-4 dni robocze od momentu złożenia lub opłacenia zamówienia.
Koszt: 0 zł dla zamówień od 339 zł.
Koszt: 19,90 zł dla zamówień poniżej 339 zł.
Dodatkowa opłata 15 zł dla zamówień z opcją płatności przy odbiorze.

ZASADY I OGRANICZENIA W DOSTAWIE

Każde zamówienie zostanie dostarczone zgodnie z opcją dostawy wybraną podczas składania zamówienia.
W przypadku nieobecności klienta lub osoby upoważnionej do odbioru zamówienia pod wskazanym adresem w chwili dostawy kurier UPS zostawi w skrzynce pocztowej awizo, a zamówienie dostarczy do najbliższego punktu odbioru UPS. Adres punktu można sprawdzić na stronie UPS: www.ups.com, używając numeru monitorowania przesyłki.
Jeżeli inna osoba będzie odbierała paczkę w Twoim imieniu, zostanie poproszona o przedstawienie 2 dokumentów tożsamości: zarówno Twojego, jak i swojego (dokument ze zdjęciem).
Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze odebrane, otrzymasz od nas dwa e-maile: po 3 i 7 dniach od momentu dostawy zamówienia.
Jeśli w ciągu 10 dni Twoje zamówienie nie zostanie odebrane, wróci z powrotem do nas.

Zamówienia są wysyłane tylko w dni robocze (od poniedziałku do piątku) z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
Wspomniane powyżej terminy realizacji dostawy są orientacyjne. Zamówienia mogą być realizowane w jednej lub wielu dostawach.
Sprawdź dokładnie swoją paczkę podczas odbioru zamówienia. Do zamówienia dołączone są odpowiednie dokumenty, które umożliwią Ci zwrot lub reklamację.
W trosce o to, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie w jak najlepszym stanie firma kurierska nie zostawia przesyłek w grzecznościowo uzgodnionych miejscach.
Wszystkie zamówienia zostaną dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres. Nie ponosimy odpowiedzialności za podanie niepoprawnych danych teleadresowych
podczas składania zamówienia, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie danych przed zatwierdzeniem zamówienia.