Michele Magnani

Włochy
Początek: 1999 r.

O Artyście

Senior Artist Michele Magnani

zwiedził cały świat. Przez siedem lat mieszkał w Hiszpanii, Australii i Kenii i czerpie w pracy z bogatych zasobów zdobytej wiedzy i doświadczeń. Jednak największą miłością jego życia pozostają Włochy, gdzie przyszedł na świat. Obecnie żyje we Florencji i wyjaśnia, w jaki sposób inspirują go rodzina i włoskie kawiarenki.

Zapachy dzieciństwa

“Gdy byłem mały, mama z siostrą brały mnie z sobą do perfumerii, gdzie wypróbowywały różne zapachy. Świat perfum mnie zafascynował! Po powrocie do domu odtwarzałem stylizacje, które tam widziałem. Mama i siostra są do tej pory moimi najwierniejszymi fankami.”

Tchnienie glamour

“Zakochałem się w szmince VIVA GLAM Lipstick, gdy po raz pierwszy nałożyłem ją na usta klientki. Zastosowanie jej w połączeniu z Prep + Prime Lip oraz kredką Brick Lip oraz nałożenie jej za pomocą pędzelka 316 Lip Brush gwarantuje efekt ust supergwiazdy. Jeśli marzysz o pełniejszych i dobrze nawilżonych ustach, polecam również fantastyczną odżywkę VIVA GLAM Ricky Lip Conditioner.”

Caffé Crema

“Moją ulubioną rozrywką jest przesiadywanie w kafejkach i obserwowanie toczącego się wokół mnie życia. Lubię się zastanawiać kim są ludzie, którzy mnie otaczają, dokąd zmierzają i jak spędzili dzień. To w kawiarniach zauważyłem modny obecnie we Włoszech trend - brązowy cień do powiek. aby wykonać taki makijaż zastosuj Stubborn Brown Powerpoint Eye Pencil oraz nałóż cienie Brulé i Espresso. Aby wyrównać koloryt cery, użyj Studio Moisture Tint, a cienie pod oczami pomoże Ci zlikwidować Select Cover-Up nałożony za pomocą pędzelka 224 Tapered Blending Brush.”

 

Ulubione Artysty: Michele M