PROGRAM BACK TO M·A·C

Program ten dotyczy klientów, którzy nie zarejestrowali się w bazie danych M·A·C w punktach wolnostojących oraz tych, którzy nie podali kompletnych danych kontaktowych, jak i klientów w punktach partnerskich. Klientom biorącym udział w tym programie przysługuje jedna darmowa pomadka z linii standardowej po przyniesieniu do punktu M·A·C sześciu [6] pustych opakowań bezpośrednich (podstawowych) M·A·C. Pomadki z kolekcji limitowanych, linii VIVA GLAM, VIVA GLAM, Bling Thing Liquid Lipcolour, Patentpolish Lip Pencil, Patent Paint Lip Lacquer, Powder Kiss Liquid Lipcolour, Retro Matte Liquid Lipcolour, Vamplify, Tendertalk Lip Balm, Liptensity i te w specjalnych dekoracyjnych opakowaniach są wyłączone z programu.


Opakowanie bezpośrednie:

Większość opakowań bezpośrednich po zużytych produktach M·A·C objęta jest programem Back to M·A·C. Opakowanie bezpośrednie to opakowanie, w którym mieści się dany produkt, np. różnego rodzaju pojemniczki plastikowe, szklane, metalowe. Opakowanie zewnętrzne zabezpiecza dany produkt (np. tekturowe pudełko na cień do oczu) i nie podlega programowi.

M·A·C nie przyjmuje w ramach programu Back to M·A·C następujących opakowań:

  • metalowych opakowań bezpośrednich z wkładów do cieni, róży, pudrów;
  • opakowań zewnętrznych wszelkiego rodzaju: pudełek tekturowych, folii, torebek zakupowych, itd.;
  • wszelkich pojemników po próbkach, pojemników o niestandardowej wielkości z promocyjnych/sezonowych zestawów;
  • aplikatorów/przyborów kosmetycznych: wszelkich jednorazówek, puszków, gąbek, nożyczek, szpatułek, temperówek, pęset, zalotek;
  • akcesoriów: toreb, torebek, pasów na pędzle, kuferków, sztucznych rzęs, bibułek Blot Film.

UWAGA
Obecny limit liczby opakowań uwzględnianych w programie, zwracanych jednorazowo przez klienta wynosi 24 sztuki. Jednorazowo klient może otrzymać maksymalnie 4 gratisowe produkty.